Esileht » Tingimused

Tingimused

OÜ Eram Books, edaspidi nimetatud “Müüja”, ühelt poolt, ja Interneti-võrgu kasutaja, edaspidi nimetatud “Ostja”, teiselt poolt, koos nimetatud “Pooled”, sõlmisid käesoleva lepingu (edaspidi “Leping”).

1. Lepingu ese
Vastavuses Eesti Vabariigi Võlaõigusseaduse §52 on leping avalik pakkumine piiramatule hulgale Interneti-võrgu kasutajatele. Lepinguga täielikuks ja tingimusteta nõustumiseks on Ostja nõusolek Lepingu tingimustega.

2. Kaup
2.1. Müüja poolt müüdav kaup on esindatud Interneti-poes fotodel koos lisakirjeldusega. Kauba fotodel on illustreeriv tähendus ja need võivad erineda sellest, kuidas kaup tegelikult välja näeb. Fotodele lisatav kirjeldus ei pruugi olla ammendav.
2.2. Müüja avaldab ja kinnitab, et kaup kuulub omandiõiguse alusel Müüjale.
2.3. Müüja kinnitab, et kaup on töökorras, vastab avaldatud kvaliteedinõuetele ja sellel pole varjatud defekte.
2.4. Müüja ei vastuta
2.4.1. kauba rikkumise eest Ostja süül;
2.4.2. kauba mittesihipärase kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest;
2.4.3. kauba jooksva kulumise eest tavalise kasutamise korral.
2.5. Käesolev pakkumine (“Võlumuinasjutud Teie lapsest”) hõlmab juba valmis 20 muinasjuttu ja kaant – nii nagu nad on.

3. Tellimine
3.1. Nimelise kinkeraamatu tellimiseks tuleb Ostjal valida olemasolevate kaanekujunduste seast kõige sobivam ja seejärel täita tellimuse vorm.
3.2. Kolme tööpäeva jooksul peale korrektse tellimuse esitamist saadab Müüja Ostjale TASUTA elektroonilise raamatumaketi (PDF formaadis) ja arve meilile.
3.2.1. Kui Ostja on saadud näidisega rahul, peab ta arve tasuma. Seejärel läheb tellimus töösse ja 10 (kümne) tööpäeva jooksul edastab Müüja valmis nimelise kinkeraamatu Ostja poolt valitud kohaletoimetamisfirmale.
3.2.2. Kui Ostja ei ole saadud elektroonilise näidisega rahul, siis arve annulleeritakse.
3.3. Kiirtellimus: Esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva, saadab Müüja Ostjale näidise kinnitamiseks. Kui Ostja on näidisega rahul ja arve on tasutud antakse 4 tööpäeva jooksul valmis nimeline kinkeraamat kättetoimetamisfirmale.
3.4. Ostja vastutab saadetud pildi kvaliteedi eest. Samuti kinnitab Ostja, et ta on saadetud pildi omanik või tal on luba pildi kasutamiseks kinkeraamatu esikaanel ja seljal.
3.5. Ühe tellimuse raames teeb Müüja tasuta näidise ainult esialgselt tellitud kaanekujundusega. Raamatute liiki või kaanekujundust ei ole võimalik hiljem muuta.

4. Maksetingimused

4.1. Ostja sooritab makse eurodes Müüja saidil näidatud tingimustel. Kõik näidatud hinnad sisaldavad käibemaksu 9%. Hindadele lisandub tasu kättetoimetamise eest vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamisviisile.
4.2. Makseviis: ettemaksuarvega. Kolme tööpäeva jooksul peale korrektse tellimuse esitamist saadab Müüja Ostjale TASUTA elektroonilise raamatumaketi (PDF formaadis) ja ettemaksuarve meilile. Kui Ostja on saadud näidisega rahul, peab ta arve tasuma. Seejärel läheb tellimus töösse ja 10 (kümne) tööpäeva jooksul edastab Müüja valmis nimelise kinkeraamatu Ostja poolt valitud kohaletoimetamisfirmale.
4.3. Müüjal on õigus ühepoolselt muuta kehtivaid hindu, avaldades vastava info Müüja saitidel. Mis tahes hindade muutmine ei puuduta juba tasutud kaupa.

5. Kauba kättetoimetamine Eestimaa piires
Kauba võib kätte toimetada mitmel viisil.
5.1. SmartPOSTi pakiautomaati Eesti piires (2,99 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kättetoimetamisfirma operaatorile. Paki saabudes saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Ostja sisestab SMSis sisaldunud uksekoodi pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil, selle peale avaneb õige kapiuks ja ta saab oma tellimuse kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Ostja mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk Müüjale. Kui pakk on juba Müüjale tagastatud või on tagastamisel, siis selle kättesaamiseks tuleb Ostjal tasuda SmartPOSTi saatekulu uuesti.
5.2. Omniva pakiautomaati Eesti piires (2,99 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kättetoimetamisfirma operaatorile. Paki saabudes saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Ostja sisestab SMSis sisaldunud uksekoodi pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil, selle peale avaneb õige kapiuks ja ta saab oma tellimuse kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Ostja mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk Müüjale. Kui pakk on juba Müüjale tagastatud või on tagastamisel, siis selle kättesaamiseks tuleb Ostjal tasuda Omniva saatekulu uuesti.
5.3. Omniva postkontorisse Eesti piires (3,99 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kättetoimetamisfirma operaatorile. Pärast Omnivalt/Eesti Postilt teatise saamist võib Ostja valitud postkontorist oma paki kätte saada. Pakkide tasuta hoiuaeg postkontoris on 15 kalendripäeva. Paki saaja saab kirjaliku avalduse alusel hoiuaega pikendada veel kuni 15 kalendripäeva tasudes koheselt ka selle eest. Täpsem info Omnivalt/Eesti Postilt.
5.4. Kulleriga Eesti piires (4,99 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kullerfirma operaatorile. Pärast seda võtab kuller Ostjaga ühendust ja kooskõlastab talle sobiva aja kauba kättetoimetamiseks.
5.5. Klient tuleb ise tellitud kaubale järele (0 €). Pärast ettemaksuarve tasumist saadetakse Ostjale kümne tööpäeva jooksul tema näidatud e-posti aadressil teatis, et nüüd võib kaubale järele tulla. Kaubale järeletulek on kindlasti vaja eelnevalt kokku leppida kas e-kirja või telefoni teel.
5.6. Kõiki nimelisi kinkeraamatuid saab Eestist tellida ka välismaale. Saatekulud on eraldi arvutatud, kuna nad sõltuvad lähtekohast ning kaalust. Tellimiseks võtke palun ühendust Kinkeraamat.ee klienditoega e-posti aadressil info@kinkeraamat.ee.

6. Kauba tagastamise õigus
6.1. Raamatud ei kuulu tagastamisele. Raamatut võib vahetada ainult teise samasuguse vastu polügraafilise praagi avastamise korral.
6.2. Müüja ei vastuta raamatu rikkumise eest ostja süül; raamatu mittesihipärase kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; raamatu jooksva kulumise eest.
6.3. 14 päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt.

7. Garantiikohustused
7.1. Garantiikohustused ei laiene raamatutele. Raamatut võib vahetada ainult teise samasuguse vastu üksnes trükikoja praagi avastamise korral.
7.2. Müüja ei vastuta raamatu rikkumise eest ostja süül; raamatu mittesihipärase kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; raamatu jooksva kulumise eest.

8. Lepingu kehtivus
8.1. Leping jõustub Ostja registreerumise momendist ja kehtib mõlema poole kohustuste täieliku täitmiseni.

9. Vääramatu jõu tingimused
9.1. Pooled vabanevad käesoleva Lepingu järgsete kohustuste osalisest või täielikust täitmata jätmisest tulenevast vastutusest juhul, kui selline mittetäitmine oli pärast Lepingu sõlmimist tekkinud vääramatu jõu (force majeure) otsene tulemus.

10. Muud tingimused
10.1. Juhul kui Lepingu mingi säte või selle osa tunnistatakse kehtetuks või juriidilist jõudu mitteomavaks, jäävad ülejäänud Lepingu sätted ja osad täielikku jõudu omavaks ja kehtivaks.
10.2. Kõiges ülejäänus leppisid Pooled kokku juhinduda Eesti Vabariigi kehtivast seadusandlusest.
10.3. Müüjal on õigus teha Lepingusse muudatusi koos vastava info kohustusliku paigutamisega Müüja saidile 30 (kolmkümmend) kalendripäeva enne vastavate muudatuste jõustumist.
10.4. Kõigi tekkivate küsimustega on Ostjal õigus pöörduda Müüja klienditoe poole e-posti aadressil: info@kinkeraamat.ee

11. Vaidluste lahendamine
11.1. Käesoleva Lepingu suhtes tekkida võivad vaidlused ja erimeelsused lahendatakse kohtueelses korras. Pretensioonide läbivaatamise tähtaeg on 30 (kolmkümmend) kalendripäeva nende Ostjalt saamise momendist.
11.2. Kui Pooled ei jõua kokkuleppele, siis lahendatakse need vaidlused ja erimeelsused kohtu korras kooskõlas Eesti Vabariigi kehtiva seadusandlusega.

12. Oma pildiga toodete tellimine
12.1. Ostja sooritab makse eurodes Müüja saidil näidatud tingimustel. Näidatud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hindadele lisandub tasu kättetoimetamise eest vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamisviisile.
12.2. Hinnad ja toodete saadavus võib muutuda ilma hoiatuseta.
12.3. Veebilehel Kinkeraamat.ee esitatud pildid on illustreerivad.
12.4. Ostja vastutab saadetud pildi kvaliteedi eest.

13. Nimeline märkmik (päevaraamat)
13.1. Ostja sooritab makse eurodes Müüja saidil näidatud tingimustel. Näidatud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hindadele lisandub tasu kättetoimetamise eest vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamisviisile.
13.2. Hinnad ja toodete saadavus võib muutuda ilma hoiatuseta.
13.3. Veebilehel Kinkeraamat.ee esitatud pildid on illustreerivad.
13.4. Ostja vastutab saadetud pildi kvaliteedi eest.

Müüja:
Ametlikud rekvisiidid
Juriidiline nimi: Eram Books OÜ
Äriregistri kood: 10824009
Aadress: Tartu mnt 84a–111, 10112 Tallinn
Telefon: +372 53 924 601
E-post: info@kinkeraamat.ee
Maksukohuslase nr: EE100732825

Uute tellimuste vastuvõtt on peatatud määramata ajaks.