Küsitlus
Kas raamat on parim kink?
 
Facebook

Jälgi meid Facebookis!


Täname Teid, et olete valinud eriliseks kingituseks just "Võlumuinasjutud (Teie lapsest)".
Samm nr 1
Olete valinud nimelise kinkeraamatu esikaane kujunduseks "Kaanekujundus nr 1 tüdrukutele". See on näha vasakul.


Samm nr 2

Palume Teil allolev tellimuse vorm täita ja vajutada seejärel nupule "Saada". Palun veenduge, et olete turvakoodi õigesti sisestanud.Juhime Teie tähelepanu sellele, et esikaane kvaliteet sõltub väga palju Teie poolt saadetud lapse pildist. Seega palume Teil jälgida järgmisi nõudeid:

  1. lubatud formaadid on JPEG, JPG, GIF, BMP, TIFF või PSD;
  2. pildil peab laps vaatama otse, nägu suures plaanis;
  3. mida suurem pilt, seda parem;
  4. pilt peaks olema kõrge kvaliteediga.

 

Tellija andmed:
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kohaletoimetamine:
  
Andmed nimelise raamatu jaoks:
 
 
 
 


 
 
 


 
 
 
 
 
  
 

 

 
HIND KOKKU: 37,50 EUR
 
Nimeline kinkeraamat (34 EUR) + postikulu (3,50 EUR) = 37,50 EUR
 
 
 


Kui olete tellimuse vormi täitnud ja nupule “Saada” vajutanud, näete kinnituslehte. Kui kinnitusleht ei ilmunud, siis vaadake täidetud väljad üle – kusagil on tekkinud viga (näiteks tühikud telefoninumbris või turvakood on valesti sisestatud).

Tavatellimus: Kui oleme saanud tellimuse, siis kolme tööpäeva jooksul saadame Teile elektroonilise maketi ja arve meilile. Kui olete saadud näidisega rahul, siis palume Teil arve tasuda. Alles siis läheb Teie tellimus töösse ja 10 tööpäeva jooksul edastame valmis raamatu kättetoimetamisfirmale.

Kiirtellimus: Kui oleme saanud tellimuse, siis kolme tööpäeva jooksul saadame Teile elektroonilise maketi ja arve meilile. Kui olete saadud näidisega rahul, siis palume Teil arve tasuda. Alles siis läheb Teie tellimus töösse ja 4 tööpäeva jooksul edastame valmis raamatu kättetoimetamisfirmale.


Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditoega telefonil: 6 023 086 või kirjutage See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.


 
Hakka edasimüüjaks!

Telli uudiskiri
Nimi:
E-post:
Sisukaart