Esileht » Jaga teistega oma arvamust!

Jaga teistega oma arvamust!

Sellel lehel saate tutvuda meie klientide arvamustega tehtud töö kohta.

Oleksime väga tänulikud, kui ka Teie jagaksite oma arvamust!

 

LISA ARVAMUS

Nimi (nõutav)

Email

Arvamus (nõutav)

 

Angela / 09. mai 2021:

Lihtsalt nii nii ilusad märkmikud! Kes tahab meeldejäävat kingitust,siis siit tellides saab.Väga meeldiv ja pidev suhtlus!

Svetlana / 23. veebruar 2021:

Tänan suurepärase idee eest. Lapsele väga meeldisid nimelised muinasjutud.

Elmi/ 15. detsember 2017:

Imetore võimalus tähtpäevadel oma lähedasi rõõmustada! Sain sellest teada kolleegilt, olin vaimustuses. Tellisin ka oma kahele lapselapsele jõuludeks. Oma raamatut pole veel käes hoidnud, aga eile nägin kolleegi oma.Liigutav, sest see on ju nii isiklik ja personaalne. Jaksu Teile ja ilusat pühadeaega!

Karin / 20. november 2017:

Suurepärane kingitus väiksele lapsele :) omanimeline muinasjutu raamat, kus on mainitud ka parimat sõpra, kus läbi lugude laps saab teada mis on halb ja mis on hea. Vanematele meeldis väga, raamatut sirvides tulid lausa rõõmupisarad silma kõigil. Suured suured tänud 😉

Maris / 19. juuni 2017:

Suur aitäh meeldiva ja kiire teeninduse eest! Personaalne kokaraamat meeldib meie pubi kokale kindlasti! Julgen ka teistele soovitada!

Merit Hirvoja-Tamm / 08. detsember 2016:

Sain raamatu kätte ja see näeb nii imearmas välja!!! Ja niipalju, kui sirvisin ja esimese jutu algust lugesin, paistab, et jutud on armsad, muinasjutulised, põnevad ja õpetlikud! Olen väga rahul ja usun, et ka lapsele on see raamat toredaks üllatuseks – hetkel tema reaktsiooni ei ole veel näinud. :) Aga sellised raamatuid võiks tõesti kahe erineva sisuga olla – tihti peredes kaks umbes sama vana last kasvamas ja siis saaks mõlemale kinkida. Muidu üks võib end natuke halvasti tunda. Või siis võks olla jutu sisse võimalik panna lisaks parimale sõbrale ka vend või õde – see oleks ka palju abiks juba, ma usun. :) Meil teine poiss on juba 1. klassis ja sellega seoses loodetavasti läheb meil lihtsamalt selle olukorra selgitamine, et miks temast sellist raamatu ei ole. Jõudu ja päikest! :)

Liina/ 23. september 2016:

Suured tänud ilusa muinasjuturaamatu eest!!! Oleme väga rahul!! Lapsel naljakas ja tore endast juttu kuulda.

Kaja / 11. juuni 2016:

Väga armas ja ainulaadne kingitus lastele pulmapäevaks. Loodan, et see üllatab ja rõõmustab neid. Edaspidiseks väike soovitus, et võiks normaalse hinna eest pakkuda valikusse ka kinkekarbi, kuhu raamat ideaalselt sobiks. Siis oleks kingitus täiuslik.

Egle / 27. aprill 2016:

Parim kingitus, mida saada ja ilusaim kingitus, mida kinkida. Super!

Reet / 19. aprill 2016:

Ilus raamat, kingisaaja oli siiralt üllatunud ja õnnelik. Aitäh!

Maia / 06. mai 2015:

Väga super lahe ja tõeliselt head raamatud, tellime kindlasti veel, sest nii saab teha tõeliselt isikliku kingi
Suur tänu
 Siiri / 03. november 2014:

Aitäh, raamat väga tore ja usun, et meeldib ka kingisaajale.  Jätkake samas vaimus.

Ülle / 21. oktoober 2014:
Võlumuinasjutud lapse pildiga on väga ilus kingitus. Jäin rahule. Soovisin teisele lapsele ka tellida, kahjuks jääb ära. Kuna ühte peresse kaks ühesuguse sisuga raamatut ei mõtet osta. Loodan, et teil sisu muutub ennem, kui laps raamatust “välja kasvab”.

miram / 03. oktoober 2014:

Oleme oma emmede pundiga võtnud nõuks laste esimesteks sünnipäevadeks kinkida nimelise kinkeraamatu,ku na see on nii siiras aga samas õpetlik ja suurepärane mälestus
Need lood on nii hästi valitud ja kokkupandud;et see on kohe midagi imelist!!!
Liilia / 30. august 2014:
Minu lastelaste rööm oli siiras ja nende vanemate imestus samuti,nii,et väga asjakohane ja teole selle eest suured tänud,sest uskuge,minu rööm oma laste röömust oli veel suurem.Kindlasti kasutan veelgi Teie teenust,sest raamatud on minu elu koostisosa,edu teile!
Siim / 18. august 2014:
Väga tore ning eriline kingitus.
Aino Härsing / 18. august 2014:
Tore raamat, tore kingitus vanavanematelt oma lastelastele.

juuni 2014

Olen tellinud samuti 2 raamatut.Olen ise väga rahul ja kingisaajad rõõmsad ja õnnelikult üllatunud.Tellin kindlasti veel..
Elve Veldi / 02 Aprill 2014
Tänan väga toreda raamatu eest, mis meeldis kõigile ja eriti väikesele Mia Isabellale. Ja mis peamine, et raamat jõudis just sünnipäevaks. Suured tänud Teile ja jõudu toredate kingituste tegemisel.
Viivi / 19 Detsember 2013
Olen tellinud poole aasta jooksul 5 raamatut ja märkmiku: raamatu nii noorpaarile, kokaraamatu kui ka muinasjuturaama tuid. Olen ise väga vaimustuses ja kingisaajatele on väga tore üllatus ka meeldiv mälestus pikaks ajaks.Raamatud, ka märmik on kvaliteetsed ja imelised, tellimine ja kättesaamine väga lihtne.
Tänan väga selle vahva kingiidee autorit. Palju tänu, jõudu ja jaksu vastutulelikele , kannatlikele raamatutegijate le, kes iga mu soovi peale kiiresti ja positiivselt reageerisid, soovitasid ja muutsid, et raamat saaks veelgi isikupärasemaks .
Plaanid järgmiste raamatute tellimiseks on juba olemas. Olen soovitanud paljudele.
Ettepanek kokaraamatu suhtes: tore oleks teismelistele kinkida lihtsamate eakohaste retseptidega raamatut. Aitäh! et olemas olete

 

Leili / 24 November 2013
Uskumatult vastutulelikud töötajad, kes olid nõus muutma raamatu esikaant vastavalt miinu soovile. Raamat on väga hästi õnnestunud ja olen ääretult tänulik ning kindlasti soovitan ka teistele! Suur aitäh.

 

Ketlin / 19 November 2013
Päevaraamat on väga ilus. Suur tänu!

 

Mare / 27 Oktoober 2013
Raamat tõesti väga ilus ja jutud sees imearmsad ning õpetlikud. Usun, et lapselapsele saab see lemmikuks. Julgen kõigile soojalt soovitada!

 

Jana / 25 Märts 2013
Tänan! Väga armas ja ilus raamat, mis jääb mälestuseks eluks ajaks. Jõudu tegijatele edaspidiseks!

 

Аня / 14 Märts 2013
Спасибо!остались очень довольны!!!

 

Kaie / 11 Märts 2013
Raamat oli hea

 

 

Vanaema / 27 Jaanuar 2013
Võlumuinasjuttude raamat oli nii vahva, et selle üle rõõmustasid kõik:nii kingisaaja, kingisaaja vanemad kui kinkija ise.
Minu mees vaatas raamatut ja arvas, et Võlumuinasjutte võiks kinkida isegi tema vanustele lapsemeelsetele isikutele…

 

Erkki / 08 Jaanuar 2013
E-maili teel küsimustele vastati väga kiirelt ja raamatu sain kätte vähem kui nädalaga. Raamatuga olen väga rahul. Tänan!

Uute tellimuste vastuvõtt on peatatud määramata ajaks.